• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co warto zobaczyć w Europie?

Zwiedzanie pięknych miejsc na Wyspach
Wielka Brytania to ze wszech miar wspaniałe państwo. Przecież jeszcze nie tak dawno temu Wyspiarze byli wielką potęgą gospodarczą. Obecnie stracili na znaczeniu, choćby z tego powodu, iż jakby nie chcą zjednoczyć się z Unią Europejską – co jest w sumie zrozumiałe. Dobrze, lecz co zatem warto zobaczyć będąc w Wielkiej Brytanii?
Początkowo świetnym miejscem jest Londyn, a więc największe miasto w Wielkiej Brytanii i oczywiście stolica Anglii. Londyn to duże miasto, zatem aby zwiedzić najciekawsze zabytki i atrakcje należy poświecić kilka dni. Generalnie w Londynie można się zakochać.
Ciekawe są również np. Oxford, Walia czy Leeds. Jeżeli w grę wchodzi turystyka w Wielkiej Brytanii, kapitalnym rozwiązaniem jest również odwiedzenie Szkocji. W końcu Szkocja to piękny kraj, który oferuje dużo ciekawych miejsc. Na przykład bardzo ładny jest Edynburg. Ogólnie na obszarze Szkocji jest cała masa pięknych miejsc. Najlepiej po prostu pojeździć po Szkocji, móc chłonąć niezwykłą atmosferę tej krainy. Można powiedzieć, że nie ma wielu piękniejszych miejsc na tym świecie, aniżeli właśnie Szkocja. Jak zatem widzimy, Wielka Brytania jest rewelacyjnym kierunkiem dla pragnących zobaczyć coś naprawdę interesującego.

1. Zajrzyj tutaj

2. Przejrzyj

3. Wejdź

4. Dowiedz się więcej

5. Przeczytaj więcej

Categories: Rekreacja

Comments are closed.