• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Wspinaczka na Ściance: Wyzwanie dla Wszystkich

Różne gry strategiczne dosłownie od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród miłośników szeroko rozumianej komputerowej rozrywki, choć raczej trudno byłoby się temu dziwić. W końcu tytuły takie dają nam bardzo atrakcyjną możliwość zbudowania chociażby własnej firmy praktycznie od samego początku; w wielu przypadkach może to być dość trudne, bo każdy gracz powinien troszczyć się w nich o bardzo wiele różnych kwestii, tak samo jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek rzeczywistej działalności. Obecnie świetną propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, bo w ich przypadku otrzymujemy oprócz tego możliwość rywalizowania z innymi graczami, niejednokrotnie pochodzącymi z całego świata. Do zdecydowanie najbardziej interesujących tytułów tego typu z pewnością zalicza się aktualnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tu silnej oraz przynoszącej odpowiednie dochody firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co naturalnie nie jest proste. Trzeba tutaj cały czas troszczyć się chociażby o jak najwyższy poziom naszych lokomotyw i szukać okazji do zarobienia pieniędzy. Gra jest niesamowicie wręcz rozbudowana, zatem spędzając z nią swój czas poczujemy się właściwie jak podczas prowadzenia prawdziwej firmy. Co więcej, możemy się tutaj spotkać z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi będziemy oczywiście mogli rywalizować.
Gra Rail Nation powstała specjalnie dla każdego miłośnika kolei, która faktycznie jest niesamowicie wręcz ciekawym tematem. Z drugiej strony doskonale może się przy niej bawić praktycznie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, zatem naprawdę warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Znajdź tutaj

2. Zobacz więcej

3. Kliknij dla szczegółów

4. Kliknij i zobacz

Nauka Gry na Gitare: Jak Zacząć

Categories: Hobby

Comments are closed.